"ДІЛО" - буде надійним!

13 вересня в м. Каховка на базі Каховської гімназії відбулися установчі збори молодіжної громадської організації «ДІЛО».

На зборах були присутні близько 50 осіб - учні та вчителі на чолі з директором гімназії Вакулич Оленою, яку й обрали головою правління організації. До речі, Олена Леонідівна, як депутат Каховської міської ради, бере активну участь у роботі ініціативної групи м. Каховка за нашим проектом, який уже міцно утвердився серед міської громади під назвою "Соціопростір Херсонщини". Цьому важливому заходу передувала робота ініціаторів створення цієї молодіжної організації. Зокрема, експертами нашого проекту були надані консультації стосовно нормативно-правової бази діяльності НУО. Під час цієї зустрічі зроблено чимало: від вироблення учнями назви молодіжної організації та виявлення її мети і завдань - до ухвалення складу правління та прийняття певних напрямків майбутньої діяльності організації.

Мета створеної організації - сприяння розвитку молодіжного руху в Каховці та підтримка молодіжної ініціативи в області освіти, культури та охорони здоров'я.

Основні завдання організації:

Вкрай важливо, що організація створюється не на порожньому місці (в тому сенсі, що учні цієї гімназії разом із їхніми вчителями роблять чимало корисної для місцевої громади роботи). Тому, зрозуміло, чому в деяких гімназистів постало питання: "А для чого нам потрібна громадська організація, якщо ми і так, без неї, багато чого робимо?".

На це запитання відповіла директор мікропроекту „Посилення ролі недержавного сектора в соціальній роботі на рівні територіальних громад" Оксана Агаркова, яка була присутня на цих установчих зборах. Вона пояснила яку саме роль відіграють громадські організації і зокрема молодіжні організації у суспільстві, у житті громади. А ще розповіла, які можливості відкриває та які переваги надає молоді саме діяльність у громадських організаціях - починаючи від перспектив особистісного та професійного зростання до можливості впливати на формування і реалізацію молодіжної політики як на місцевому, так і на державному рівнях. Тож попереду реєстрація організації в державних органах, навчання членів організації, консультації для активу правління, пошуки фінансування. Ну і,власне, дієва робота кожного, хто приєднається до цієї молодіжної організації, яка має великі перспективи.

Отже, "ДІЛО" - буде! Ми в цьому впевнені на всі сто відсотків.

"Соціопростір Херсонщини"Якщо у Вас виникли якісь питання або пропозиції пишіть нам: gimnazia@kah.hs.ukrtel.net